Elektro Jaroslav Nový

Elektro Jaroslav Nový

Další menu

Servis

Zprostředkujeme záruční i pozáruční servis všech námi prodávaných značek. Opravy se řeší zasláním zboží do servisu. V souladu s ochranou osobních údajů si některé objednávky a dohovor se servisem musí provést sám zákazník. Je nám to líto, ale na základě těchto zákonů, to nejde jinak.

Pro nahlášení záruční opravy, objednávky náhradního dílu, potřebujeme znát výrobce, model, výrobní číslo a produktové číslo.


Podmínky pro výměnu zboží


Vážení zákazníci, ze zákona nám neplyne povinnost, jakožto kamenné prodejně, vracet zboží do 14ti dnů bez udání důvodu, jelikož si u nás zakoupené zboží můžete na místě vyzkoušet a na vše se zeptat.
I přesto se Vám snažíme vyjít vstříc, níže přikládáme podmínky pro výměnu zboží. v případě nevhodně zakoupeného zboží lze toto zboží maximálně do 3 dnů od nákupu vyměnit za jiné, ve stejné či vyšší hodnotě.

Zboží je nutno vrátit v nezměněném stavu, tedy v originálním a nepoškozeném balení,
nepoužité a doloží nákup účtenkou.


Důležité je zmínit, že výměna zboží se nevztahuje na výrobky, které nelze vrátit, například z hygienických důvodů. Do takové kategorie patří holící, depilační, epilační strojky, zastřihovače a podobně. Další kategorií u které nelze ihned určit, zda je v originálním obalu, jsou SIM karty, mobily, tablety, fotoaparáty, notebooky a další složitější elektronika. Pokud vrácené zboží jeví známky používání či poškození (skryté vady, často tekutina) nelze řešit výměnu zboží ihned. Zboží v neoriginálním stavu je přijato na posouzení technikem, který zkontroluje kompletnost, funkčnost zboží a případně určí o jakou částku bude ponížena cena zboží. Doba vyřízení je maximálně 14 dnů, obvykle do 48hodin (některé druhy zboží musí být zaslány do externích servisů).

Jelikož se snažíme najít řešení k oboustranné spokojenosti, žádáme o důkladný výběr zboží a Vámi preferované vlastnosti, které od vybraného zboží požadujete.
Naši prodavači jsou Vám plně k dispozici.